baladacoffee logo
Menu

Příslušenství

Aby jste i doma mohli dosáhnout toho nejlepšího zážitku z naší čerstvě upražené kávy, otestovali jsme pro Vás kávové příslušenství z celého světa a vybrali výrobky, ve které sami věříme. Celý proces přípravy vaření kávy začíná u jejího namletí, které může být prováděno buď automaticky nebo manuálně. Pro automatické mletí se nám osobně nejlépe osvědčili mlýnky od slavného italského výrobce Fiorenzato, které můžete najít v prvotřídních kavárnách po celém světě. Co se manuálního mletí týká, tak zde spoléháme na mlýnky od české společnosti Lodos, jejíchž řeměslně zajímavě činnost z Lomnice nad Popelkou začala již v roce 1923.

Co se týká samotného vaření kávy, tak nedáme dopustit na italské moka konvičky G.A.T., což je nejvetší výrobce tohoto typu kávovarů na světe. Kromě výrobků od tohoto výrobce nabízíme moka konvičky od jiných známých výrobců jako je například Bialetti. V rámci naší nabídky automatických kávovarů se pak můžete setkat s pestrou paletou značek (Delonghi, Jura, Izzo, Bosch, Saeco apod.), které jsou nabízeny od zcela základních modelů do domácností, až po prémiové pákové kávovary pro ty nejnáročnějí (např. Izzo My Way Duetto III.). Pro alternativnější způsoby přípravy kávy pak nabízíme také aeropressy, džezvy, french pressy, drippery a nebo třeba vakuum poty.

V neposlední řadě naše nabídka zahrnuje i další důležité kávové příslušenství jako jsou baristické pomůcky (tempery, váhy konvičky na mléko apod.), kvalitní porcelán a také balené cukry nebo sušenky.

Najdete nás

Korunní 87
130 00 Praha 3


Po - Čt 9.00 - 18.30
9.00

Kontakty

  • info@baladacoffee.cz
  • +420 230 234 389
  • Sledujte nás na Facebooku

Naši partneři

Káva praha logo
Mall
Nadační fond
Scuderia